A- A A+

Tekst do odczytu maszynowego

Tekst do odczytu maszynowego.

Informacje o Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach.

Nasz Dom Pomocy Społecznej jest placówką dla mężczyzn i kobiet przewlekle psychicznie chorych. Zapewniamy całodobową opiekę, wyżywienie, odzież i obuwie. Pomaga w pielęgnacji, załatwianiu spraw osobistych. Wspomaga poprzez terapię zajęciową oraz zaspokaja potrzeby religijne swoich mieszkańców. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.

 Do Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach dojedziesz autobusem oraz samochodem. Przed wejściem jest parking.  Do budynku administracji prowadzą schody oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych. Na parterze znajduje się pokój pracowników socjalnych, w którym otrzymasz pomoc i informacje. Na terenie naszego Domu możesz poruszać się wraz z psem asystującym.

W celu skontaktowania się z nami możesz:

  • Napisać pismo na adres:

Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach

Ul. Wspólna 2

97-561 Radziechowice Pierwsze

Gmina Ładzice

  • Przynieść pismo do pokoju numer 15, który znajduje się na parterze w budynku administracji oraz spotkać się z pracownikami w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00
  • Napisać pismo i wysłać na adres poczty elektronicznej:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  • zadzwonić na numer telefonu : 44 684 08 21

Plik do pobrania:

Tekst do odczytu maszynowego